Polska, obol, 1547

Polska, obol, 1547

Polska, obol, 1547

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2016 21:41:40
132551
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, obol, 1547, Wilno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Ivanauskas'13 1SA5-3 (R), Kop. 3200 (R8), Tyszkiewicz 80 mk

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 473

1)  920 zł
2)  920 zł
3)  680 zł