Polska, kwartnik ruski (półgrosz)

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2016 21:37:00
132495
Opis: Polska - Ludwik I Andegaweński 1370-1382, kwartnik ruski (półgrosz), Aw: Ukoronowana litera L, w polu dwukrotnie po trzy kulki; Rw: Lew kroczący w lewo i napis wokoło
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 0.98 g, patyna
Literatura: Frynas H.25.52, Gum.H. 380, Gum.P. 489, Huszár 561, Karolkiewicz 2076, Kop. 3063 (R5), Крижанівський 4б

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 247

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  70 zł