Polska, puła ruska

Polska, puła ruska

Polska, puła ruska

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2016 21:36:40
132491
Opis: Polska - Kazimierz III Wielki 1333-1370, puła ruska, Aw: Ukoronowana litera K, po bokach rozetki; Rw: Korona, wokoło rozetki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 1.03 g, zielonkawa patyna
Literatura: Gum.H. 364, Karolkiewicz 2072, Kop. 3034-3045, Крижанівський 2в

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 304

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  260 zł
6)  250 zł