Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2016 20:56:40
201874
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1.10.1938, seria Y 2220049
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uzupełniony lewy dolny róg, po subtelnej konserwacji, piękna prezencja
Literatura: Lucow 718 (R3), Miłczak 78a

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 160

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  350 zł
4)  300 zł
5)  290 zł
6)  250 zł
7)  220 zł
8)  200 zł