Polska, 5.000.000 marek polskich, 20.11.1923

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2016 20:52:40
132277
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5.000.000 marek polskich, 20.11.1923, seria A 3746341
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji
Literatura: Lucow 456 (R5), Miłczak 38

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 146

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  310 zł
4)  300 zł