Zakończenie: 21-07-2016 20:30 ÷ 22:30
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Francja, medalik talizman - dla biorących ślub,
120203
sygnowany PETIT F. Aw: Para przy ołtarzu przysięgająca so... | II- |
230 zł szac. 100 zł 729 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1944
118968
w klauzuli OBOWIĄZKOWE, seria МВ 147173 | IV/V |
24 zł szac. 35 zł 405 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1944
118921
w klauzuli OBOWIĄZKOWYM, seria ХВ 040617 | V |
36 zł szac. 30 zł 455 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy z XI w.
118362
Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski | III |
— start 60 zł 446 wyświetleń |
0 | zakończona | |
118356
Aw: Krzyż z kółkami w kątach, Rw: Krzyż kawalerski | III |
60 zł szac. 100 zł 161 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy XI w.
118345
— start 60 zł 435 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, grosz, 1597
117793
Aw: Korona i napis, Rw: Orzeł i napis wokoło | III+ |
900 zł szac. 1 500 zł 268 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Ryga- miasto, szeląg, 1577
117707
| II- |
65 zł szac. 100 zł 599 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, tymf, 1664 AT
117703
| III/III- |
— start 48 zł 472 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, szóstak, 1623
116707
odmiana z datą na końcu napisu otokowego | III/III- |
30 zł szac. 50 zł 331 wyświetleń |
1 | zakończona |