Francja, medalik talizman - dla biorących ślub,

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2016 22:28:50
120203
Opis: Francja, medalik talizman - dla biorących ślub,, sygnowany PETIT F. Aw: Para przy ołtarzu przysięgająca sobie miłość, w otoku napis FIDELITE BONHEUR, Rw: Wieniec ubrany w kwiaty
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 33 mm, srebro 15.55 g,

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 627

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł