Zakończenie: 21-07-2016 20:30 ÷ 22:30
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, trojak, 1598
128314
litery HR-K na rewersie | III |
115 zł szac. 125 zł 111 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, trojak, 1599
128316
długa kryza króla | III/III+ |
80 zł szac. 125 zł 140 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, trojak, 1595
128327
końcówka LI | III+ |
85 zł szac. 125 zł 189 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, trojak, 1600
128331
| III |
95 zł szac. 150 zł 203 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 5 guldenów, 1935
128240
"Koga" | II- |
1 850 zł szac. 3 000 zł 1012 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, medal srebrny nagrodowy bez daty, sygn. A. Lialin i G. Saburov, Aw: Stojąc..
128216
medal srebrny nagrodowy bez daty, sygn. A. Lialin i G. Sa... | III- |
1 050 zł szac. 800 zł 584 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, trojak, 1596
54274
| III/III+ |
75 zł szac. 125 zł 631 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, szóstak, 1623
116707
odmiana z datą na końcu napisu otokowego | III/III- |
30 zł szac. 50 zł 331 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, grosz, 1597
117793
Aw: Korona i napis, Rw: Orzeł i napis wokoło | III+ |
900 zł szac. 1 500 zł 268 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy z XI w.
118356
Aw: Krzyż z kółkami w kątach, Rw: Krzyż kawalerski | III |
60 zł szac. 100 zł 161 wyświetleń |
1 | zakończona |