Rosja, medal srebrny nagrodowy bez daty, sygn. A. Lialin i G. Saburov, Aw: Stojąc..

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2016 22:29:36
128216
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, medal srebrny nagrodowy bez daty, sygn. A. Lialin i G. Saburov, Aw: Stojący Geniusz z wieńcem w dłoni, Rw: W wieńcu napis: Najdoskonalszemu
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: 49.5 mm, srebro 96.05 g, po dużej naprawie
Literatura: Diakov 529.2

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 524

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł