Polska, trojak, 1598
Polska, trojak, 1598
Cena wylicytowana: 115 zł
128314
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Wschowa, litery HR-K na rewersie |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger W.98.2.d |
Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 111
1) 115 zł
2) 110 zł
| min |