pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 27-06-2016 18:00
Zakończenie: 07-07-2016 20:30 ÷ 22:44
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Francja, niesygnowany żeton (przypisywany Duvivierovi), po 1738 (koniec XVIII w.)
127995

130 zł

szac. 200 zł

426 wyświetleń

2 zakończona
Śląsk, 24 krajcary, 1623 B-Z
Śląsk, 24 krajcary, 1623 B-Z
127996

185 zł

szac. 300 zł

1769 wyświetleń

2 zakończona
Polska, denar, bez daty
Polska, denar, bez daty
127997

350 zł

szac. 500 zł

187 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, 3 krajcary, 1753
Niemcy, 3 krajcary, 1753
127998

50 zł

szac. 60 zł

1125 wyświetleń

2 zakończona
Polska, żeton na 1 szklankę wody musującej
127999
na awersie napis po polsku, na rewersie po niemiecku

90 zł

szac. 100 zł

511 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 50 groszy
Polska, 50 groszy
128000

410 zł

szac. 300 zł

223 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, 2 marki, 1906 A
Niemcy, 2 marki, 1906 A
128001
II-/III+

65 zł

szac. 80 zł

354 wyświetleń

4 zakończona
Niemcy, 2 marki, 1907 A
Niemcy, 2 marki, 1907 A
128002

85 zł

szac. 80 zł

203 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, 2 marki, 1911 A
Niemcy, 2 marki, 1911 A
128003
II-/III+

70 zł

szac. 80 zł

301 wyświetleń

3 zakończona
Rosja, 20 kopiejek, 1863 СПБ АБ
128004

32 zł

szac. 40 zł

191 wyświetleń

5 zakończona