Polska, denar, bez daty
Zakończenie: 07-07-2016 21:37:51
Polska, denar, bez daty
127997
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, denar, bez daty, Gdańsk, odmiana z literami M-S, miecz po prawej stronie Orła, korona nad herbem miasta szpiczasta i wąska |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, dość ładnie zachowany |
| Literatura: | CNG 49, Kop. 7256 (R3), Slg. Marienburg 7928, Tyszkiewicz 18 mk |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 221