Francja, niesygnowany żeton (przypisywany Duvivierovi), po 1738 (koniec XVIII w.)

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2016 22:41:06
127995
Opis: Francja - Ludwik XVI 1774-1793, niesygnowany żeton (przypisywany Duvivierovi), po 1738 (koniec XVIII w.), Bayonne, Aw: Popiersie Ludwika XVI ! w prawo, LVDOV XVI REX CHRISTIANIS; Rw: Owalna tarcza z herbem Bayonne podtrzymywana przez dwa lwy, u góry NUNQUAM POLLUTA, u dołu 1738
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 7.09 g, 29 mm
Literatura: Feuardent nie notuje tej odmiany (9262-9269)

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 411

1)  130 zł
2)  125 zł