Zakończenie: 07-07-2016 20:30 ÷ 22:44
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, trojak, 1602
127883
odwrócona cyfra 2 w dacie | III |
130 zł szac. 200 zł 385 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1534
128031
końcówka napisu PRVS | II |
130 zł szac. 100 zł 796 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1924 ПЛ
127914
| I-/II+ |
130 zł szac. 150 zł 216 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, niesygnowany żeton (przypisywany Duvivierovi), po 1738 (koniec XVIII w.)
127995
Aw: Popiersie Ludwika XVI ! w prawo, LVDOV XVI REX CHRIST... | III+ |
130 zł szac. 200 zł 477 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 5.000 marek polskich, 7.02.1920
200983
seria II-AJ, numeracja 729255 | I- |
125 zł szac. 120 zł 132 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 50 złotych, 1.10.1929
127930
seria DL, numeracja 7040136 | I |
125 zł szac. 80 zł 203 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 15.05.1946
127944
seria G, numeracja 2026617 | III+ |
125 zł szac. 80 zł 155 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, szeląg
127546
Aw: Tarcza z podwójnym krzyżem, napis KASIMIR D G R POLON... | III |
125 zł szac. 100 zł 209 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, trojak, 1595
127906
data rozdzielona herbami Chalecki i Prus (Jana Isajkowski... | III+ |
125 zł szac. 200 zł 183 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, trojak, 1597
127907
u dołu rewersu głowa wołu i herb Chalecki | III+ |
125 zł szac. 200 zł 365 wyświetleń |
2 | zakończona |