Rosja, rubel, 1924 ПЛ
Rosja, rubel, 1924 ПЛ
Cena wylicytowana: 130 zł
127914
| Opis: |
Rosja - ZSRS 1922-1991, rubel, 1924 ПЛ, Petersburg |
| Stan zachowania: |
I-/II+, Nearly Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, piękny |
Fedorin 9, Parchimowicz 58a |
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 216
1) 130 zł
2) 125 zł
3) 105 zł
4) 95 zł
5) 90 zł
| min |