Zakończenie: 07-07-2016 20:30 ÷ 22:44
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Francja, niesygnowany żeton (przypisywany Duvivierovi), po 1738 (koniec XVIII w.)
127995
Aw: Popiersie Ludwika XVI ! w prawo, LVDOV XVI REX CHRIST... | III+ |
130 zł szac. 200 zł 477 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, kopia medalu religijnego autorstwa Jana Höhna, wzorowana na medalu Sebastiana Dadlera z 1629 r.
127990
Aw: Alegoryczna postać kobieca stojąca na wprost, trzymaj... | III+ |
160 zł szac. 250 zł 333 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, kopia medalu autorstwa Jana Höhna starszego na zawarcie pokoju w Norymberdze w 1650 r.
127989
Aw: Dwie dłonie wystające z obłoków i podające sobie dłon... | III |
220 zł szac. 300 zł 488 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, ort, 1624
125692
końcówka napisu PRVS M | II- |
290 zł szac. 300 zł 254 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Estonia, 1 korona, 1934
125383
| II- |
24 zł szac. 20 zł 252 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, zestaw monet z czasów Wazów
126069
Zygmunt Waza: grosz litewski 1626, półtoraki koronne 1624... | III/IV |
55 zł szac. 60 zł 458 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, połtina, 1812 MФ
126413
| IV |
110 zł szac. 70 zł 226 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 1 marka polska, 17.05.1919
98507
seria IBM, numeracja 276493 | I |
185 zł szac. 150 zł 415 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 5 marek polskich, 23.08.1919
98512
seria II-DS, numeracja 447566 | I |
65 zł szac. 40 zł 351 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 2.06.1932
98525
seria AX, numeracja 6942708, znak wodny “+X+” | IV |
12 zł szac. 10 zł 213 wyświetleń |
3 | zakończona |