pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 27-06-2016 18:00
Zakończenie: 07-07-2016 20:30 ÷ 22:44
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Francja, niesygnowany żeton (przypisywany Duvivierovi), po 1738 (koniec XVIII w.)
127995

130 zł

szac. 200 zł

426 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, kopia medalu religijnego autorstwa Jana Höhna, wzorowana na medalu Sebastiana Dadlera z 1629 r.
127990

160 zł

szac. 250 zł

280 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, kopia medalu autorstwa Jana Höhna starszego na zawarcie pokoju w Norymberdze w 1650 r.
127989

220 zł

szac. 300 zł

410 wyświetleń

2 zakończona
Polska, ort, 1624
Polska, ort, 1624
125692
końcówka napisu PRVS M

290 zł

szac. 300 zł

229 wyświetleń

3 zakończona
Estonia, 1 korona, 1934
Estonia, 1 korona, 1934
125383

24 zł

szac. 20 zł

194 wyświetleń

3 zakończona
Polska, zestaw monet z czasów Wazów
126069
III/IV

55 zł

szac. 60 zł

364 wyświetleń

3 zakończona
Rosja, połtina, 1812 MФ
Rosja, połtina, 1812 MФ
126413
IV

110 zł

szac. 70 zł

199 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 1 marka polska, 17.05.1919
98507
seria IBM, numeracja 276493
Certyfikat

185 zł

szac. 150 zł

384 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 5 marek polskich, 23.08.1919
98512
seria II-DS, numeracja 447566
Certyfikat

65 zł

szac. 40 zł

320 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 100 złotych, 2.06.1932
98525
seria AX, numeracja 6942708, znak wodny “+X+”
Certyfikat
IV

12 zł

szac. 10 zł

189 wyświetleń

3 zakończona