Zakończenie: 02-06-2016 20:30 ÷ 22:45
Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914
126116
medal z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma r... | II/III |
270 zł szac. 150 zł 751 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, medal ЗА ХРАБРОСТЬ (Za Dzielność)
125790
4 stopień typ III, na stronie odwrotnej numer 106596 | III+ |
360 zł szac. 300 zł 439 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Szwajcaria, medal strzelecki 1886
126119
Medal pamiątkowy z festwialu strzeleckiego z okazji 500 r... | II- |
260 zł szac. 200 zł 994 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Śląsk, medal nagrodowy, XIX wiek
125972
Świdnica, niesygnowany bez daty (ok. połowy XVIII wieku) ... | II+ |
620 zł szac. 250 zł 488 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, drachma, V-IV w. pne
124792
Aw: Mała głowa Gorgony na wprost, Rw: Kotwica, pod nią po... | III+ |
210 zł szac. 200 zł 286 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina
124800
na wewnętrznej stronie ΟΥ | III |
80 zł szac. 80 zł 280 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, V w pne
124794
na wewnętrznej stronie napis ΑΡΙΧΟ | III |
270 zł szac. 100 zł 332 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Republika Rzymska, didrachma (kwadrygatus), ok. 211 pne
125955
Aw: Podwójna głowa dioskurów / Janusa w laurze; Rw: Jowis... | III- |
660 zł szac. 800 zł 664 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 101 pne
125998
Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, ARG PVB, Rw: Jupiter w k... | III- |
270 zł szac. 200 zł 522 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 63 pne
124778
Aw: Popiersie Ceres między kłosem zboża i ziarnem jęczmie... | III |
300 zł szac. 250 zł 203 wyświetleń |
6 | zakończona |