Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 22:41:52
126116
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914, medal z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma rękę na ramieniu siedzącego Polaka. W tle napis: ВЪ / БРАТСКОМЪ / EДИНЕНІИ / СИЛА, a wokoło W BRATERSKIEJ ŁĄCZNOŚCI SIŁA i data 1914, Rw: U góry Orzeł Rosyjski u dołu Orzeł Polski. Między nimi napis: РУССКІЕ / БРАТЬЯМЪ-ПОЛЯКАМЪ / ROSJANIE - BRACIOM / POLAKOM
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: 33 mm, srebro 18.34 g
Literatura: Strzałkowski 276 (R)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 763

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  120 zł