Szwajcaria, medal strzelecki 1886

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 22:43:47
126119
Opis: Szwajcaria, medal strzelecki 1886, Medal pamiątkowy z festwialu strzeleckiego z okazji 500 rocznicy bitwy pod Sempach, sygnowany przez Higues'a Bovy, Aw: Arnold Winkelried w bramie obejmujący lance, Rw: tarcze herbowe kantonów Luzern, Unterwalden, Schwyz, Uri
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 39.47 g 42.5 mm, rzadszy w srebrze

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1006

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  185 zł
4)  125 zł
5)  120 zł