Grecja i posthellenistyczne, drachma, V-IV w. pne

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 20:38:03
124792
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Apollonia Pontika, drachma, V-IV w. pne, Aw: Mała głowa Gorgony na wprost, Rw: Kotwica, pod nią po prawej rak
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.28 g
Literatura: SNG Cop. 453

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 286

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  175 zł
5)  130 zł
6)  125 zł