Austria, talar, 1654 KB
Austria, talar, 1654 KB
Cena wylicytowana: 1 050 zł
125615
| Opis: |
Austria - Ferdynand III 1637-1657, talar, 1654 KB, Krzemnica |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 28.56 g, patyna |
Dav. 3198, Her. 486, Voglh. 197, Huszár 1242 |
Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 176
1) 1 050 zł
| min |