Polska, 25 kopiejek = 50 groszy, 1848

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2016 21:52:25
125646
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 25 kopiejek = 50 groszy, 1848, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: drobne uszkodzenia rantu
Literatura: Bitkin 1254, Plage 387

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1112

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  430 zł
4)  420 zł
5)  400 zł
6)  390 zł
7)  320 zł
8)  310 zł
9)  190 zł
10)  185 zł
11)  180 zł