Śląsk, halerz, poł. XV w.

Śląsk, halerz, poł. XV w.

Śląsk, halerz, poł. XV w.

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2016 21:12:10
125682
Opis: Śląsk - Księstwo Ziębickie (Książ) - nieznany władca z 2. poł. XV w., halerz, poł. XV w., Ziębice, Gotycka litera M, po bokach dwa kółka / Orzeł na wprost z głową w lewo w tarczy, powyżej kółko
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: dwukrotnie uderzony stemplem
Literatura: Fbg 382, Kop. 8909

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 767

1)  370 zł
2)  360 zł