Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 5 200 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2016 21:57:24
125617
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1930, Warszawa, “Sztandar” - 100-lecie Powstania Listopadowego, moneta wybita stemplem głębokim
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, rzadkie
Literatura: Parchimowicz 115b

Cena końcowa: 5 200 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 1169

1)  5 200 zł
2)  5 000 zł
3)  4 800 zł
4)  4 800 zł
5)  4 400 zł
6)  3 800 zł
7)  3 400 zł
8)  3 100 zł