Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1624
Cena wylicytowana: 360 zł
125604
| Opis: |
Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1624, Królewiec, popiersie księcia w płaszczu elektorskim, znak menniczy na awersie |
| Stan zachowania: |
II/II+, Good Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, bardzo ładny |
Shatalin GW24-1 |
Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 175
1) 360 zł
2) 350 zł
3) 310 zł
4) 290 zł
5) 270 zł
| min |