Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1624

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2016 22:06:13
125604
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1624, Królewiec, popiersie księcia w płaszczu elektorskim, znak menniczy na awersie
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: Shatalin GW24-1

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 147

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  310 zł
4)  290 zł
5)  270 zł