Inflanty, szeląg, 1572

Inflanty, szeląg, 1572

Inflanty, szeląg, 1572

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2016 22:02:46
125650
Opis: Inflanty - Jan Hieronim Chodkiewicz 1572-1573, szeląg, 1572, Dalholm, odmiana z trójlistkiem pod gryfem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Haljak 981.a, Fed. 628

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 266

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  70 zł