Polska, szóstak, 1660

Polska, szóstak, 1660

Polska, szóstak, 1660

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2016 21:43:59
125625
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1660, Kraków, na awersie IOAN CASI... i herb Ślepowron bez obwódki, na rewersie inicjały T.L-.B., obwódki po obu stronach monety
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1622

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 188

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  65 zł