Polska, półgrosz, 1559

Polska, półgrosz, 1559

Polska, półgrosz, 1559

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2016 21:23:17
125570
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1559, Wilno, końcówki napisu L/LITVA, litera A w wyrazie AVG bez poziomej poprzeczki
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna na rewersie, bardzo ładny i rzadki
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA181-24 (RR)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 221

1)  90 zł
2)  85 zł