Zakon Krzyżacki, szeląg
Zakon Krzyżacki, szeląg
Cena wylicytowana: 40 zł
125649
| Opis: |
Zakon Krzyżacki - Michał I Küchmeister von Sternberg 1414-1422, szeląg, MAGST MICHAEL PRI / MONETA DNORVM PRV |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Neumann 14b, Voss. §68 |
Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 148
1) 40 zł
2) 40 zł
3) 36 zł
| min |