Pomorze, zestaw 3 denarków pomorskich, XV w.
Cena wylicytowana: 30 zł
125653
| Opis: |
Pomorze, zestaw 3 denarków pomorskich, XV w. |
| Stan zachowania: |
IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: |
razem 3 sztuki |
Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 110
1) 30 zł
| min |