Cesarstwo Rzymskie, follis, 330-333

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2016 20:50:19
125648
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II 324-361 - jako cezar, follis, 330-333, Cyzicus, Aw: Popiersie w prawo i napis FL IVL CONSTANTIVS NOB C, Rw: Dwóch wojowników stojących obok sztandarów, w otoku napis GLORIA EXERCITVS, w odcinku SMK Г
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 16 mm, zielona patyna, rzadki i piękny
Literatura: RIC 86

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 318

1)  105 zł
2)  100 zł