Cesarstwo Rzymskie, dupondius, 74
Zakończenie: 19-05-2016 20:43:48
124738
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Wespazjan 69-79, dupondius, 74, Rzym, Aw: Popiersie w lewo, IMP CAES VESP AVG P M T P COS V CENS; Rw: Felicitas stojąca w lewo, trzymająca kaduceusz i róg obfitości, FELICITAS PVBLICA |
| Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 10.59 g, gruba, szklista, zielona patyna |
| Literatura: | RIC 716 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 219