Grecja i posthellenistyczne, brąz, 359-336
Zakończenie: 19-05-2016 20:38:26
124743
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne, brąz, 359-336, Aw: Głowa Filipa w prawo; Rw: Jeździec w prawo, powyżej ΦΙΛΙΠΠΟΥ, u dołu AV w ligaturze |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 16 mm, ciemna zielona patyna |
| Literatura: | SNG Cop. 589 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 168