Grecja i posthellenistyczne, sestercja
Zakończenie: 19-05-2016 20:37:17
124749
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Sauromates I 93-123, sestercja, Aw: Popiersie w prawo, ΒΑCΙΛΕωC CΑΥΡΟΜΑΤΟΥ, Rw: W wieńcu litery MH |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 28 mm, ciemna patyna |
| Literatura: | Stanisławski 229, MacDonald 398 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 178