Zakończenie: 28-04-2016 20:30 ÷ 22:44
Anglia, denar typu pointed helmet, 1024-1030
123975
CNVT RCEX A / EDPINE ON LVNDE | IV+ |
210 zł szac. 100 zł 216 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
123984
Aw: Napis ETO, promienie i kółko; Rw: Krzyż kawalerski | III |
210 zł szac. 70 zł 148 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Węgry, denar
123974
Aw: Osiem promieni perełkowych wychodzących ze środka, LA... | III |
210 zł szac. 200 zł 181 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, szeląg
124343
Aw: Tarcza Ziem Pruskich na tle długiego krzyża, MAGST MI... | III+ |
210 zł szac. 250 zł 131 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, ort, 1623
124384
końcówka napisu PRVM | II- |
210 zł szac. 250 zł 206 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Śląsk, 3 krajcary kiperowe, 1622
124300
| II+ |
210 zł szac. 150 zł 218 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal wdzięczności miastu Witten, 1895
200675
sygnowany W. Mayer, Stuttgart Aw: Tarcza miejska miasta, ... | II- |
200 zł szac. 250 zł 519 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, zestaw: półgrosz i denar
124540
półgrosz, lata 1416-1422, Kraków, pod koroną F‡; denar, W... | III/III- |
195 zł szac. 150 zł 149 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, półgrosz, 1553
124287
| III- |
195 zł szac. 150 zł 177 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, bon na 5 dolarów, 1.01.1960
124470
seria De, numeracja 0254667, z klauzulą i stemplem na str... | III- |
190 zł szac. 150 zł 387 wyświetleń |
5 | zakończona |