Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Cena wylicytowana: 210 zł
123984
Opis: |
Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Aw: Napis ETO, promienie i kółko; Rw: Krzyż kawalerski |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro , gięty |
Dbg 1351, Gum.CNP typ VI, nr 898 |
Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 144
1) 210 zł
2) 200 zł
3) 110 zł
4) 95 zł
5) 65 zł
6) 60 zł
min |