Niemcy, medal wdzięczności miastu Witten, 1895

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2016 22:44:10
200675
Opis: Niemcy - Westfalia, medal wdzięczności miastu Witten, 1895, sygnowany W. Mayer, Stuttgart Aw: Tarcza miejska miasta, w otoku napis DIE DANKBARE STADT WITTEN, Rw: Orzeł carski, w otoku napisy
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.03 g

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 502

1)  200 zł
2)  195 zł