Zakończenie: 05-11-2015 20:30 ÷ 22:36
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, medalik z uszkiem autorstwa Johanna Schwerdtnera (medalier wiedeński) z 1879 roku poświęcony Józefowi Ignacemu Kraszewsk
118725
Aw: Popiersie w lewo,wokoło JÓZEF IGNACY KRASZEWSKI, sygn... | III+ |
420 zł szac. 100 zł 488 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Węgry, medalik talizman - dla podróżnych i żeglarzy, bez daty
118723
Aw: Postać Swiętego Jerzego na koniu, patrona jeźdźców, w... | III |
90 zł szac. 60 zł 1700 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, podoficerska odznaka pamiątkowa 19 Pułku Ułanów Wołyńskich, Ostróg
118976
wieloczęściowa w kształcie wielopromiennej gwiazdy, z nał... | II- |
1 850 zł szac. 1 500 zł 1765 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Turcja, zeri mahbub, AH 1171 (1764), 7 rok panowania
117689
| III |
920 zł szac. 800 zł 725 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Abbasydzi, dirhem, 148 AH
118594
| III |
145 zł szac. 120 zł 661 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Samanidzi, fałszerstwo dirhema ???
118597
| III |
260 zł szac. 100 zł 395 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Litwa, zestaw dwóch denarów, bez daty (ok. 1392-1394)
119188
| III/IV |
450 zł szac. 400 zł 255 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Mołdawia, pólgrosz
119178
Aw: Głowa wołu, po bokach rozeta i półksiężyc, nad rogami... | III |
740 zł szac. 250 zł 295 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, denar X/XI w.
118381
Aw: Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz, Rw: Krzyż z kulkami ... | III |
70 zł szac. 50 zł 212 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, denar typu OAP z przełomu X-XI w.
118371
Aw: Krzyż, w kątach O-D-D-O, wokoło DI GRA REX; Rw: Kapli... | III |
80 zł szac. 50 zł 181 wyświetleń |
4 | zakończona |