Polska, podoficerska odznaka pamiątkowa 19 Pułku Ułanów Wołyńskich, Ostróg

Monety średniowieczne, Polska, monety zagraniczne, ordery i odznaczenia

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2015 22:31:40
118976
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, podoficerska odznaka pamiątkowa 19 Pułku Ułanów Wołyńskich, Ostróg, wieloczęściowa w kształcie wielopromiennej gwiazdy, z nałożoną srebrzoną podkową z herbem województwa wołyńskiego, proporczykiem kawaleryjskim pokrytym niebieską i białą emalią i trzy daty 1918 1831 1920. Strona odwrotna z głęboką kontrą i 4 nity posiłkowe, nakrętka sygnowana Jan Knedler Warszawa, legitymacja dla ułana Aleksandra Nejberta z dnia 10 grudnia 1930 roku i zdjęcie właściciela w mundurze
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony 51 mm, czyszczona
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 197

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 1530

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł
3)  1 700 zł
4)  1 500 zł
5)  1 300 zł