Węgry, medalik talizman - dla podróżnych i żeglarzy, bez daty

Monety średniowieczne, Polska, monety zagraniczne, ordery i odznaczenia

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2015 22:31:15
118723
Opis: Węgry, medalik talizman - dla podróżnych i żeglarzy, bez daty, Aw: Postać Swiętego Jerzego na koniu, patrona jeźdźców, wbija włócznię w smoka i napis w otoku S. GEORGRJVS. EQUITUM PATRONUS, Rw: Scena opisana w ewangelii św. Mateusza, burzy na jeziorze Genezaret, w otoku napis IN TEMPESTATE SECURITAS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29 mm, na awersie dwie punce probiercze

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 1510

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  65 zł
4)  38 zł
5)  36 zł