Polska, medalik z uszkiem autorstwa Johanna Schwerdtnera (medalier wiedeński) z 1879 roku poświęcony Józefowi Ignacemu Kraszewsk

Monety średniowieczne, Polska, monety zagraniczne, ordery i odznaczenia

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2015 22:29:10
118725
Opis: Polska - XIX wiek, medalik z uszkiem autorstwa Johanna Schwerdtnera (medalier wiedeński) z 1879 roku poświęcony Józefowi Ignacemu Kraszewsk, Aw: Popiersie w lewo,wokoło JÓZEF IGNACY KRASZEWSKI, sygnatura pod popiersiem, Rw: W wieńcu laurowym z herbem Krakowa poziomy napis PAMIĄTKA / 50 LETNIEGO / JUBILEUSZU / 3 GO PAŹDZIERNIKA / 1879
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 36 mm, 16.29 g, drobne obicia na rancie
Literatura: H-Cz. 8094

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 431

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  360 zł
4)  320 zł
5)  100 zł