pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 03-11-2014 18:00
Zakończenie: 13-11-2014 20:30 ÷ 22:33
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Grecja i posthellenistyczne, stater, 621 r. (AD 324)
109949

65 zł

szac. 80 zł

212 wyświetleń

3 zakończona
Pomorze Zachodnie, 3 x denar (w tym 2 jednostronne), XIV-XV w.
109311
III/III-

65 zł

szac. 60 zł

248 wyświetleń

3 zakończona
Pomorze Zachodnie, 4 x denary jednostronne, XIV-XV w.
109339
Pół-gwiazda i pół-lilia
III/IV

65 zł

szac. 60 zł

215 wyświetleń

3 zakończona
109340
Wolin i Szczecin
III/IV

65 zł

szac. 60 zł

138 wyświetleń

4 zakończona
Pomorze Zachodnie, zestaw 8 denarów
109374
IV/V

65 zł

szac. 100 zł

238 wyświetleń

2 zakończona
Polska, miniatura odznaki pamiątkowej Związku Rezerwistów, przed 1927
85506
na stronie odwrotnej numer 1599, nakrętka niesygnowana

65 zł

szac. 100 zł

662 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 1.000 marek polskich, 23.08.1919
85443
seria I-DL, numeracja 986019
I/I-

60 zł

szac. 100 zł

163 wyświetleń

1 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar pośmiertny, po 180 r.
109823
III-

60 zł

szac. 100 zł

1038 wyświetleń

1 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, stater bilonowy, 563 r. (AD 266)
109944

60 zł

szac. 100 zł

220 wyświetleń

1 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, stater bilonowy, 559 r. (AD 262)
109946

60 zł

szac. 80 zł

267 wyświetleń

3 zakończona