Zakończenie: 13-02-2014 20:30 ÷ 22:20
Polska, odznaka pamiątkowa Korpusu Ochrony Pogranicza
105614
nakrętka STANISŁAW REISING / GRAWER / WARSZAWA / NIECAŁA 7 | III |
330 zł szac. 500 zł 846 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, odznaka korporacyjna Związku Floriańskiego,
105546
nakrętka sygnowana K. DREWNICKI / GRAWER / WARSZAWA | I- |
105 zł szac. 100 zł 328 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, znaczek 50 Lecia Ochotniczych Straży Ogniowych, 1871-1921
105547
mocowanie na szpilkę | II |
60 zł szac. 50 zł 289 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy Straży Pożarnej w Kielcach,
105551
Aw:Herb Kielc, Rw: W wieńcu laurowo dębowym hełm i topork... | I- |
250 zł szac. 250 zł 373 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, oznaka Ochotniczych Straży Pożarnych RP
105557
| II+ |
38 zł szac. 50 zł 216 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, znaczek Zjazd Stowarzyszenia Kupców Polskich, 29-30 IX 1921
105611
nakrętka W. M. UNGER / LWÓW | II |
75 zł szac. 100 zł 316 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Krzyż Harcerski
105613
na stronie odwrotnej numery 1 / 78, nakrętka J. CHYLIŃSKI... | II- |
110 zł szac. 100 zł 1122 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, medal za stłumienie powstania w chanacie kokandzkim, 1875-1876
105623
| II- |
260 zł szac. 250 zł 1019 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, odznaka korporacyjna Związku Floriańskiego
105548
brak nakrętki | II |
85 zł szac. 80 zł 550 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Złoty Medal Strażacki X-lecia Odrodzenia Polski “Sami Sobie”, 1918-1928
105554
| I |
115 zł szac. 150 zł 2173 wyświetleń |
4 | zakończona |