Polska, znaczek Zjazd Stowarzyszenia Kupców Polskich, 29-30 IX 1921

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 22:17:00
105611
Opis: Polska - do 1945, znaczek Zjazd Stowarzyszenia Kupców Polskich, 29-30 IX 1921, Lwów, nakrętka W. M. UNGER / LWÓW
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 28 x 21 mm

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 314

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł