Zakończenie: 13-02-2014 20:30 ÷ 22:20
Polska, odznaka korporacyjna Związku Floriańskiego,
105546
nakrętka sygnowana K. DREWNICKI / GRAWER / WARSZAWA | I- |
105 zł szac. 100 zł 327 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, odznaka II Zjazdu Straży Ogniowych w Warszawie, 8-9 IX 1921
105549
| II |
90 zł szac. 100 zł 466 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, odznaka korporacyjna Związku Floriańskiego
105548
brak nakrętki | II |
85 zł szac. 80 zł 540 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, znaczek Zjazd Stowarzyszenia Kupców Polskich, 29-30 IX 1921
105611
nakrętka W. M. UNGER / LWÓW | II |
75 zł szac. 100 zł 313 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, odznaka pamiątkowa Zjazdu Starszych Ogniomistrzów Królestwa Polskiego w Warszawie, 1916
105553
| I- |
70 zł szac. 100 zł 405 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, znaczek 50 Lecia Ochotniczych Straży Ogniowych, 1871-1921
105547
mocowanie na szpilkę | II |
60 zł szac. 50 zł 288 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, zestaw naszywek harcerskich i wojskowych na mundur
105616
| III+/III- |
60 zł szac. 100 zł 318 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, oznaka Ochotniczych Straży Pożarnych RP
105557
| II+ |
38 zł szac. 50 zł 214 wyświetleń |
3 | zakończona | |
105556
| II |
36 zł szac. 50 zł 221 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, odznaka L O P P
105558
zapięcie na agrafkę | II+ |
— start 90 zł 1923 wyświetleń |
0 | zakończona |