Polska, oznaka Ochotniczych Straży Pożarnych RP

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 22:13:30
105556
Opis: Polska - do 1945, oznaka Ochotniczych Straży Pożarnych RP
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony 39 x 31 mm

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 221

1)  36 zł
2)  34 zł