Polska, medal nagrodowy Straży Pożarnej w Kielcach,

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 22:11:00
105551
Opis: Polska - do 1945, medal nagrodowy Straży Pożarnej w Kielcach,, Aw:Herb Kielc, Rw: W wieńcu laurowo dębowym hełm i toporki strażackie, na uszku rosyjska punca srebra 84
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 26 mm

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 372

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  185 zł