Polska, 1 grosz, 1809

Monety polskie i średniowieczne
Polska, 1 grosz, 1809

Polska, 1 grosz, 1809

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2014 21:41:30
105050
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1808-1812, 1 grosz, 1809, Gdańsk
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 48

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 2561

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  680 zł
4)  560 zł
5)  420 zł
6)  280 zł
7)  170 zł
8)  170 zł
9)  160 zł
10)  150 zł