Polska, denar

Monety polskie i średniowieczne
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2014 20:32:00
105007
Opis: Polska - Władysław I Herman 1081-1102, denar, Aw: Głowa w lewo, Rw: Budowla z trzema wieżami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Str. 35, Such. XI/XII w. typ XI/1

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1100

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  440 zł
4)  420 zł