Polska, denar
Monety polskie i średniowieczne
Polska, denar
Cena wylicytowana: 820 zł
105006
| Opis: |
Polska - Bolesław III Krzywousty 1107-1138, denar, Aw: Rycerz przebijający włócznią smoka, Rw: Krzyż patriarchalny, w polach kulki |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
Str. 39, Such. XI/XII w. typ XIV |
Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1240
1) 820 zł
2) 800 zł
3) 760 zł
4) 720 zł
5) 580 zł
6) 360 zł
7) 360 zł
8) 310 zł
| min |